Україна і світ

Влада Чехії не має інформації про відрядження Труханова до Праги

Влада Чехії не має інформації про відрядження Труханова до Праги

Міністерство промисловості та торгівлі Чехії та Міністерство закордонних справ Чехії не мають інформації про відрядження мера Одеси Геннадія Труханова до Праги, в яке він відправився одразу після виходу з тривалої відпустки.

Про це повідомляє “Радіо Свобода” з посиланням на прес-служби відомств.

12 лютого на сайті Одеської міської ради з’явилось повідомлення, що Труханов нібито поїхав до Праги на тиждень у закордонне відрядження “для проведення робочих переговорів на рівні Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки”.

Проте у прес-службі Міністерства промисловості Чехії повідомили, що не мають жодної інформації про візит Труханова та про його зустрічі у відомстві.

Також нічого про “візит” мера Одеси не знають у Міністерстві закордонних справ Чехії.

В українському посольстві уПразі заявили, що ніхто з органів Одеської міської влади не звертався до них з проханнями про сприяння в організації будь-яких візитів протягом останнього часу.

Нагадаємо, в Одесі мер відсутній з 26 грудня. За цей час він взяв вже кілька неоплачуваних відпусток. Труханов встиг побувати в Афінах та Давосі начебто у відрядженнях. Втім, місцеві активісти пов’язують таку тривалу відсутність мера у місті з активізацією Національного антикорупційного бюро.

13 лютого стало відомо, що НАБУ заочно висунуло підозру у скоєнні злочину меру Одеси Геннадію Труханову та ще 5 особам.

Хто такий Геннадій Труханов? З 2014 року міський голова Одеси, народний депутат VII скликання, був членом “Партії регіонів”. Труханов у 1990-х роках був членом організованих злочинних угрупувань, мешкав у Римі. У 2016 року після опублікування так званих “Панамських документів” виявилось, що мер Одеси при реєстрації офшорних компаній на Британських Віргінських Островах у всіх реєстраційних документах вказував російське, а не українське громадянство. Це підтверджує онлайн-реєстр Федеральної податкової служби РФ.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close