Новини Чернігова

Визначено переможців конкурсу «Оригінальне зізнання» від ЧЕline

Визначено переможців конкурсу «Оригінальне зізнання» від ЧЕline

«Любов нас робить сильними і слабкими водночас. Вона дарує нам крила, змінює наше життя, творить справжні дива та відкриває таланти.

До дня святого Валентина Челайн провів конкурс «Оригінальне зізнання», де закохані могли незвичайно освідчитись у своїх почуттях.

Сьогодні поважне журі в чесько-німецькому пабі «Zivot a pivo» обере найромантичніше зізнання в коханні».

Конкурси від ЧЕline до різних свят уже стали доброю традицією. Якщо минулоріч до свята Валентина учасники присилали історію свого кохання, то цього разу завдання ускладнилося. Треба було в оригінальний спосіб продемонструвати власні почуття до коханої людини. 10 учасників писали вірші, знімали відео, навіть створювали мультфільми.

«Для кожної пари це такий крок назустріч тому коханню, яке в них є. Його зробити не так уже й легко. Для кожної пари їхнє кохання щось та важить. Дуже багато цікавих робіт. Вони всі такі душевні», — зазначає чернігівський актор Микола Бічук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівцям подарували автосерце

Цікаво те, що в конкурсі взяли участь дві половинки однієї пари, оригінально привітавши у віршованій формі одне одного, таким чином збільшивши шанси на виграш. За поважних причин у складі журі відбулись невеличкі зміни. Народний депутат Анна Романова про своїх фаворитів повідомила дистанційно. Присутні ж обмінялися власними думками.

«На перше місце ставлю назву – оригінальне зізнання, суть цього конкурсу закладено в назву. На перше місце я ставлю креативну ідею з мультиком. Головне, що це щиро й оригінально», — говорить креативний директор ЧЕline Павло Солодовник.

«Я опиралася ще й на талант. Щойно побачила його виконання на саксофоні, я одразу зрозуміла, що це буде переможець, за якого я проголосую», — розповідає помічник Почесного консула Латвійської Республіки в Чернігові та області Ірина Харченко.

Серед конкурсантів журі відзначило і подружжя Жукових: Валентина та Валентину, які присвятили одне одному вірші. Пара отримала приз у номінації «Вибір редакції». Після тривалих дискусій у фіналі за головний приз боролися двоє учасників – освідчення у вигляді мультфільму та поема англійською мовою. Утім, цього разу перемогла креативність – мультфільм, який дівчина присвятила коханому хлопцю.  

«Вона вклала сюди душу, хоч він простий, але у ньому є свій сенс і вкладено велику працю, думаю, ще ніхто не робив такого своєму хлопцеві», — відзначає менеджер із розвитку чесько-німецького пабу «Zivot a Pivo» Вікторія Ременюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як чернігівці відзначають День святого Валентина

Пара, яка посіла друге місце, теж не залишилась без подарунків – як від ЧЕline, так і від членів журі.

«Я хотіла б від культурного центру і від себе особисто цій парі зробити невеличкий сюрприз. Тому що я одразу, коли побачила ці два сюжети, вирішила для себе: якщо вони не виграють, то виграють приз від мене», — зауважує помічник Почесного консула Латвійської Республіки в Чернігові та області Ірина Харченко.

У соціальних мережах теж можна було позмагатися за призи. Переможцем конкурсу «Оригінальне зізнання» в номінації «Фейсбучний лідер»  стала Ольга Дубинська.

«Хочу побажати, щоб люди робили божевільні речі, закохувалися, рухалися вперед», — говорить чернігівський актор Микола Бічук.

А лідери конкурсних перегонів у День закоханих отримали особливий подарунок від пабу.

«Яка ж може бути краща винагорода за такі почуття, як не романтична вечеря в це прекрасне свято. Ми щодня намагаємось дарувати нашим гостям позитивні емоції не лише смачною кухнею, але й різними романтичними вечірками», — розповідає менеджер із розвитку чесько-німецького пабу «Zivot a Pivo» Вікторія Ременюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Корюківці закохуються з другого погляду

Своєї перемоги не очікували, кажуть переможці. Мультфільм-зізнання Віолета створила лише за 4 дні.

«Я закінчувала бакалавра початкових класів з образотворчого мистецтва. Проходили тему, як створюються мультфільми. Пробували робити мультики на залік. Тому найперша ідея – мультфільм. Вона і креативна, не кожен зможе це зробити», — вважає переможниця конкурсу Віолета Осмоловська.

Молоді люди родом із Сосниці. Їхні стосунки зародилися рік тому, познайомилися через інтернет. Перші враження від мультика хлопцю важко навіть виразити словами.

«Афігеть, класно, прикольно. Вона постійно щось вигадує, незвичайна дівчина, нестандартно підходить до різних ситуацій», — ділиться враженнями Олександр Мартинюк, хлопець Віолети.

Паб «Zivot a Pivo» гостинно зустрів своїх відвідувачів, подарувавши святковий обід в кращих традиціях чесько-німецької кухні. І це ще не останній конкурс від ЧЕline, тож виграти цінні призи матиме можливість кожен.

14.02.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Facebook