Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Виставу Сергія Бабкіна заборонили показувати у драмтеатрі в Луцьку

Виставу Сергія Бабкіна заборонили показувати у драмтеатрі в Луцьку

Виставу за участю співака та артиста Сергія Бабкіна та його дружини Сніжани заборонили проводити у драмтеатрі в Луцьку. А лист із забороною надіслала обласна рада.

Про це місцевому виданню “Волинь24” розповів директор театру Анатолій Глива.

“Нам прийшов лист з обласної ради з підписом першого заступника голови (Олександра Пирожика), що недоцільно давати в оренду приміщення. Ми є у комунальній власності, тому маємо питати дозволу”, – пояснив Глива.

При цьому він додав, що не знає причин заборони вистави, але така ситуація виникає не вперше.

“Раніше забороняли виступи Потапа і Насті, “Неангелів”. Це пов’язане з їхньою діяльністю в Росії. Також свого часу ми заборонили виставу Подерев’янського, бо вважали недоцільним нецензурну лексику зі сцени”, – розповів Глива.

«Надо, надо маскарада… вот детишки будут рады, И навалом карнавалов, чтоб сверкало и мигало. Блым-блым-блым… Блым-блым-блым… А салюты – это круто! С ними так светло и классно, Окна все в домах погасли, ясно… скоро будет новый праздник. Хо-ро-шо, хо-ро-шо… Хлопайте в ладоши, жулики, святоши, Вшей гоните в шею, улыбайтесь, улыбайтесь, Улыбайтесь до ушей! Наряжайтеся в наряды, мы пойдем смотреть парады, Будут раздавать награды всем подряд!.. Безумно рады, Вам, вам и вам… Вам, вам и вам тоже рады, да. Ни массива, ни пассива, чтобы все было красиво, На трибунах дяди, доброта и свет Во взгляде, а по Сумской гуляют тёти! Цок-цок-цок… цок-цок-цок… Хлопайте в ладоши, жулики, святоши, Вшей гоните в шею, улыбайтесь, улыбайтесь, Улыбайтесь до ушей! Ну, давайте, надувайте шарики воздушные, Мы у вас послушные, дайте знак, все тут же лопнем, Бах-бах-бах… Бах-бах-бах… А рутину серпантином забросаем, закидаем, Повторим за Буратино, наколдуем, закопаем: Рекс, фекс, пекс… Рекс, фекс, пекс. Хлопайте в ладоши, жулики, святоши, Вшей гоните в шею, улыбайтесь, улыбайтесь, Улыбайтесь до ушей!» 📷 @olizitch #сергейбабкин #альбомура #ура #улыбайтесь

A post shared by Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official) on

Вистава “Dracula” з Сергієм та Сніжаною Бабкіними у головних ролях мала відбутися у луцькому драмтеатрі 29 травня.

Організатор заходу Андрій Мацкевич розповів, що звернувся до обласного драмтеатру з повідомленням про виставу близько двох тижнів тому. Проте 13 квітня працівники театру усно відмовили йому.

Нібито з обласної ради, якій підпорядковується драмтеатр, прийшла заборона проводити виставу. Сказали переносити її в приватний заклад, без будь-яких пояснень причини,
– розповідав Мацкевич.

На його думку, заборона на виставу пов’язана з тим, що Бабкіна звинувачують в гастролях Росією.

Мацкевич додав, що організатори уже витратили понад 45 тисяч гривень на афіші, банери, ролики та завдатки артистам.

Нагадаємо, після початку війни на Донбасі, Бабкіним продовжував виступати в Росії. Однак після неодноразових звинувачень і скасування кількох концертів, Сергій публічно заявив, що вважає уряд РФ агресором.

Джерело Телеканал новини «24»
16.04.2018

Facebook