Україна і світ

Вища справедливість: росіяни в Сирії пережили те, що українці під Зеленопіллям, – волонтер

Вища справедливість: росіяни в Сирії пережили те, що українці під Зеленопіллям, – волонтер

Росіяни, що нині воюють у Сирії у лавах приватної військової компанії “Вагнер”, після обстрілу коаліцією США, пережили те, що українські бійці пережили в районі селища Зеленопілля у 2014 році.

Це зауважив волонтер Юрій Мисягін.

“Росіяни в Сирії на собі пережили те, що українці пережили в липні 2014 року за Зеленопілля. Тільки в Україні відбулося об’єднання нації, багато хто став волонтерами, вся країна стала допомагати, загиблих поховали як героїв, а росіян частково кинуть в пустелях Сирії, а інших поховають непомітно на краях кладовищ в Росії “, – написав волонтер.

Він додав, що для росіян це “тільки початок”.

“Ось вона – вища справедливість: випробувати на собі те, що робив іншим”, – зауважив Мисягін.

Нагадаємо, 8 лютого ЗМІ повідомили про авіаудар коаліції в Сирії, жертвами якого стали близько 100 бійців армії союзників президента Сирії Башара Асада. Джерела CBS в Пентагоні повідомили, що в Сирії були вбиті російські найманці групи “Вагнер”.

Що таке бій під Зеленопіллям? На світанку 11 липня 2014 року в районі селища Зеленопілля Луганської області терористи обстріляли табір українських воїнів з 24-ї моторизованої бригади. Проти українських військових були використані реактивні системи “Торнадо-Г”, які надійшли у 2011 році на озброєння Росії. Тоді в бою загинули 19 бійців ЗСУ, ще 93 отримали поранення. У РНБО заявили, що українських військових під Зеленопіллям обстрілювали з боку Росії.

Що таке ПВК “Вагнер”? Це російська нелегальна приватна військова структура. Її військові брали участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на боці Росії. При цьому бійці компанії неодноразово отримували державні нагороди.

Джерело Телеканал новини «24»
11.02.2018

Facebook
Close