Україна і світ

Винні українці, бо не дали воду для заводу, – колишній працівник “Титану”

В Армянську місцеві жителі побачили аномалію – зелені хмари, а з кранів тече вода незвичного кольору: бірюзового або іржавого.

У власників присадибних ділянок інші проблеми – все посохло. Колишній працівник “Титану” Василь, який втратив урожай, вважає, що вина Україна, бо не пускає воду на окуповану територію.

“Винні українці, вся проблема в тому, що немає води. Завод не може без такого обійтися”, – сказав житель Армянську.

Зараз місто стало примарою: людей на вулиці обмаль, порожні парки та майданчики, хоча не всіх дітей евакуювали. А дехто повертається сам, бо умови у Саках, куди їх завезли були жахливі. Жахливі умови перебування, неякісна їжа, тому багато дітей захворіло.

Кімната, де ми жили не закривалося вікно. Дітей, яким було погано від їжі в їдальні, ставало все більше. Когось забрали в лікарню з пневмонією, багато дітей з отруєнням, хтось навіть казав про кір,
– розповіла жителька Криму.

В Євпаторський табір евакуювали близько 400 дітей і у них вже також почалися проблеми зі здоров’ям.

Є зверення зі скаргою на біль у животі, тому зразу звертаємося до лікаря в ізолятор. В одної дитини була підозра на ацетон і зразу відправили до лікарні,
– сказала директорка школи в Армянську Марина Пивоварова.

З українських селищ, розташованих найближче біля заводу Титан вивезли 548 дітей. Наймолодших відправили разом з родичами або вчителями. У Скадовську дітей розмістили в оздоровчих таборах біля моря. Житло та їжа – безкоштовні, гроші виділили з резервного фонду Херсонської облради. Люди задоволені умовами проживання та якістю їжі.

Повний випуск програми “Крим Реалії” дивіться сьогодні на 24 каналі о 18:00. Не пропустіть!

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: