Вікторія Бекхем розкрила свої секрети краси

Вікторія Бекхем розкрила свої секрети краси

Джерело Телеканал новини «24»

Відома дизайнер та модель Вікторія Бекхем розповіла про те, як вона тренується, чим харчується та як доглядає за шкірою.
Вікторія Бехкем в 43 роки виховує чотирьох синів та сама керує успішним бізнесом, однак разом з тим вона бездоганно виглядає та залишається дуже привабливою, пише Vogue.
Зірка розкрила кілька секретів зі свого способу життя, які дозволяють тримати себе у формі та чудово виглядати.
Щоранку дизайнер пробігає 3 милі та займається годину із персональним тренером. Після вона готує сніданок для дітей та відводить їх в школу. Після її чекає ще година тренувань.

Вікторія та Девід Бекхем з дітьми
Свій догляд за обличчям Вікторія Бекхем довіряє Сарі Чапман, яку зірка називає найкращим косметологом у Лондоні.
Улюблений косметичний засіб Вікторії – кокосова олія. До того ж для тіла і волосся вона використовує таку ж, що і для приготування сніданку – стовідсоткову нерафіновану.

Вікторія Бекхем робить макіяж
“Увечері я вмиваюся, потім тонік, потім крем зі стовбуровими клітинами і масло вже зовсім на ніч. Ще я одержима масками, завжди роблю їх двічі в тиждень. Улюблених парфумів у мене немає, люблю Byredo, Tom Ford робить завжди красиві речі”, – розповіла дизайнерка.
Для виходів у світ жінка завжди обирає смокі-айз, але вдома не фарбується взагалі – лише наносить сонцезахисний крем.
Щодо харчування, то Вікторія дуже відповідально ставиться до виробу продуктів. Вона обирає багато корисних жирів, ще більше води і сну. Їсть багато лосося, курки, овочів, горіхів і насіння, які підтримують шкіру, нігті та волосся.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017