Новини Чернігова

Військовий лікар, який залишився без житла, очолить амбулаторію на Чернігівщині. ВІДЕО

Військовий лікар, який залишився без житла, очолить амбулаторію на Чернігівщині. ВІДЕО

Історія життя військового лікаря Олександра Іскри схожа на сценарій захоплюючого фільму, але, на жаль, то є правда.

Саме тому він та його побратим стали героями проекту «Сюрприз. Сюрприз», що виходить на каналі СТБ.

Юрій Міхєєв пішов на війну в 2017-му році добровольцем. Під час бою на Світлодарській дузі, Юрій – старшина розвідгрупи, врятував свого давнього друга – військового лікаря Олександра Іскру, з яким познайомився ще в 1985-му році в Афганістані. Тоді, 32 роки тому, жертвуючи своїм життям, Олександр врятував Юрія – проніс 2 км під обстрілами до вертольота.

І тільки в 2017-му році їм знову вдалося зустрітися – і знову на війні. 11 травня 2017 року, коли Олександр допомагав пораненому бійцю, поруч вибухнула міна ворога. Юрій знаходився поблизу, і як тільки почув вибух, кинувся на лікаря, прикривши його своїм тілом.
 

 

Олександр отримав легку контузію, а ось Юрія так посікло осколками, що після отриманих травм він не виходив з коми 8 днів. Зараз чоловік вдома. Одне око повністю осліпло, друге бачить лише на 50% і катастрофічно впав слух.

Олександр Іскра ж після того інциденту так і не повернувся додому, продовжує допомагати хлопцям на фронті. Йому просто немає куди повертатися, адже за час його служби дружина таємно оформила розлучення і виставила його з квартири.

 

 

Депутат Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина»Володимир Селянський не залишився байдужим щодо подальшої долі лікаря-безхатченка, та запропонував йому не тільки очолити амбулаторію Понорницької ОТГ, але й житло. Олександр Іскра прийняв пропозицію Селянського.
 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook