Україна і світ

Війна у Сирії: до Східної Гути доставили перший гумконвой

Війна у Сирії: до Східної Гути доставили перший гумконвой

Довгоочікувана допомога жителям Східної Гути нарешті прийшла. До району в передмісті Дамаска, який перебуває в облозі армії Асада, допустили перший гуманітарний конвой ООН.

Про це повідомляє France24.

Він складається з 46 вантажівок. За словами представника ООН, у вантажівках знаходяться медикаменти і їжа для 27 тисяч 500 людей, які потребують допомоги.

“Конвой ООН з 46 вантажівок з гуманітарною допомогою прибув до Східної Гути в понеділок. Вперше з моменту прийняття резолюції Ради безпеки ООН про перемир’я в минулому місяці”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Армія Асада захопила вже третину Східної Гути. В сирійському уряді заявили, що не припинять наступ, попри узгоджене на Радбезі ООН 30-денне перемир’я. За останніми даними, жертвами бомбардувань там стали понад шість сотень людей. Більш ніж 2 тисячі – поранені. Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей і президент США Дональд Трамп покладають відповідальність за катастрофу у Східній Гуті на Росію. Саме її військові літаки знищують передмістя Дамаска авіаударами.

Джерело Телеканал новини «24»
05.03.2018