Місто і регіон

Виявлена несподівана властивість води з газом | Ніжин

Вчені отримали докази того, що вода з газом шкідлива для здоров’я, оскільки викликає збільшення зайвої ваги. Це пов’язано з тим, що вуглекислий газ спонукає людину їсти більше.

З кожним роком список шкідливих продуктів харчування постійно поповнюється, і іноді виникає відчуття, що ми можемо безпечно для свого здоров’я є тільки один салат з мінеральною водою. Але нові дослідження показують, що якщо в цій мінеральній воді міститься газ, то і в даному випадку наше здоров’я виявляється під загрозою.

Вуглекислий газ не тільки не викликає відчуття ситості, як це вважали раніше, а й навпаки, спонукає нас вживати більше продуктів харчування, що призводить до переїдання і зайвої ваги. Дослідження показали, що коли ми поглинаємо цей газ у вигляді напою, то це призводить до спалаху рівня ключового гормону голоду.

У ході експериментів за участю щурів було доведено, що отримували негазовані напої з цукром гризуни, що знаходилися на звичайній своїй дієті, не додавали у вазі більше, ніж ті щури, які пили воду без цукру. Але як тільки в раціон тварин включали газовані напої, включаючи і ті, що не містили жодної калорії, щури починали одужувати. Це було пов’язано з тим, що в організмі збільшувався рівень гормону греліну, який викликає відчуття голоду, причому не тільки у щурів, але і у людини.

Потім автори дослідження з Birzeit University в Палестині провели експеримент на 20 здорових добровольцях. І в цьому випадку газована вода за сніданком приводила до спалаху рівня греліну в 6 разів вищою, ніж у людей, які пили воду без газу. Втім, деякі вчені з інших країн висловлюють сумнів в справедливості висновків цього дослідження.

Джерело – healthystyle.info [metaslider id=71402]

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
12.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook