Україна і світ

Видворення Саакашвілі в Польщу – це… Ваша думка

Видворення Саакашвілі в Польщу – це...  Ваша думка

Епопея з Саакашвіл триває. Держприкордонслужба раптово видворила лідера “Руху нових сил” в Польщу – в країну, звідки він нелегально прибув. Що ви думаєте про цю ситуацію, якій нема кінця-краю? Висловлюйте свою думку в опитуванні на сайті “24”.

12 лютого в обід невідомі в камуфляжі забрали Саакашвілі із київського ресторану “Сулугуні” в невідомому напрямку. Пізніше стало відомо, що це прикордонники і відправили вони Саакашвілі чартерним літаком у Польщу. Адвокат стверджує, що жодних офіційних документів йому не надавали. Саакашвілі вийшов на зв’язок аж після прибуття у Варшаву.

Прикордонники заявили, що Саакашвілі перебував в Україні незаконно, тож його відпривили в країну, звідки він нелегально прибув. Їм довелося застосувати силу, оскільки на силовиків начебто “накинулися невідомі із оточення Михаїла Саакашвілі”.

З одного боку, влада вчинила обережно, адже Саакашвілі не депортували до Грузії, де його б заарештували. З іншого боку, операція із затримання Саакашвілі пройшла, м’яко кажучи, не дуже цивілізовано.

Як гадаєте, чи правильно вчинила влада, видворивши Саакашвілі в Польщу?

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close