Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Відпочинок у Хорватії недорого: 5 способів заощадити

Хорватія вважається однією з найдорожчих балканських країн. Сюди немає дешевих перельотів з України, але відпочити зі скромним бюджетом можливо.

Відпочинок у Хорватії недорого: 5 способів заощадити

Про це розповів блогер і мандрівник Олексій Гаврилюк, пише Ранок у Великому місті.

Подорожуй самостійно

Часто у туроператорів купити пакетний тур буває значно дешевше, і це працює з Албанією, але ніяк не з Хорватією. У цю країну тільки самостійна організація поїздки допоможе зробити відпочинок істотно дешевшим.

Подорожуй автомобілем

До Хорватії з Києва близько 2 тисяч кілометрів, в залежності від вибору курорту. І якщо подорожуєш сім’єю з трьох-чотирьох осіб, витрати на паливо будуть значно нижче вартості авіаквитка на всіх.

Додатковий бонус – можливість вільного планування поїздки і прекрасний Будапешт по дорозі.

Знімай апартаменти

У Хорватії дуже багато квартир, ціна яких нижча, ніж за аналогічний комфорт у готелях. Витрати на харчування – головні витрати у Хорватії, а більшість квартир обладнані кухнею та безкоштовною парковкою.

Розділи витрати з друзями

Можна зняти апартаменти та/або розділити витрати на автомобіль з друзями. Економія на паливі, проїзду по платних дорогах і на житло того варто.

Відпочивай у низький сезон

Високий сезон в Хорватії починається в липні-серпні. Наприкінці червня вже комфортна температура води, а на початку вересня погода така ж, як і в серпні, але ціни нижче на 30-50%.

Добре також планувати дати відпочинку в період переходу з серпня на вересень, наприклад з 25 серпня по 5 вересня – з початку навчального року у школярів і студентів попит і ціни падають приблизно на 25%.

Джерело ФАКТИ. ICTV
16.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ