Видовищні перегони на тракторах відбулись на Черкащині

Видовищні перегони на тракторах відбулись на Черкащині

Джерело Телеканал новини «24»

Закинути м’яч у ворота, зібрати спортивні кільця або ж продемонструвати майстерність паркування на тракторі. На Черкащині прогримів вже шостий трактор-фест. Окрім конкурсів, влаштували тут й перегони, а ще виставку дивакуватих машин.
На тракторах можна не лише працювати у полі, а й неабияк розважатись. На Черкащині видовищні перегони на агротехніці та напружена боротьба за звання чемпіона змусила добряче понервувати як самих учасників, так і глядачів.
Свою майстерність демонстрували 20 кращих механізаторів області. Учасники мали закинути м’яч у ворота, ідеально припаркуватись, зібрати спортивні кільця і зробити це якомога швидше. Переможцем змагань став досвідчений тракторист Василь Савранський.
Потужні двигуни проти інтелекту і сили людини – так відбулось жартівливе повстання тракторів проти селян.
Це дозволяє їм показати свою майстерність, що дуже важливо. Позмагатися між собою, виграти призи. Для багатьох це стимул потрапити сюди і показати, чого він досяг за рік, – розповів організатор фестивалю Олег Васецький.
Трактор-фест вже став традиційним для Черкащини і дуже популярним серед аграріїв. Завершилось свято частуваннями і концертом.

+Відео

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
18.06.2017