Україна і світ

Відомому волонтеру Краснопольському напередодні смерті хотіли вручити нагороду

Відомому волонтеру Краснопольському напередодні смерті хотіли вручити нагороду

4 лютого трагічно обірвалося життя відомого волонтера Леоніда Краснопольського, який загинув під час ДТП у Дніпрі поблизу Набережної Перемоги.

Автівку Леоніда на великій швидкості протаранив легковик. Удар прийшовся якраз на бік водія. Коли медики приїхали, волонтер уже був мертвий.

Леонід Краснопольський – переселенець з Донецька. У 2014 році його схопили терористи і посадили у підвал Донецького СБУ, потім відпустили. Чоловік переїхав до Дніпра і почав допомагати армії.

Основною ж його роботою було виготовлення патріотичних футболок під брендом “Hunta in ua”. З кожної частина суми йшла на допомогу військовим.

“Протягом всього часу, починаючи з 2015 року, він приїжджав, за батальйон, за бійців: як вони одягнені, як вони взуті, як нагодовані, намагався чим міг допомагати. Ми не раз його на знак вдячності нагороджували грамотами. Зараз наша комісія розглянула питання про нагородження його званням “Гордість батальйону Донбас”, якраз мали вручити. Тому для нас всіх це шок і велика трагедія”, – зазначив командир 46-го окремого батальйону спеціального призначення ЗСУ “Донбас-Україна” В’ячеслав Власенко.

Нагадаємо, постійного учасника протестних мітингів Санкт-Петербурга Костянтина Сініцина знайдено мертвим у під’їзді власного будинку. Підозрюваний у побитті опозиціонера затриманий і заарештований.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close