Україна і світ

Відомий режисер розкритикував рух жінок проти сексуальних домагань

Відомий режисер розкритикував рух жінок проти сексуальних домагань

Оскароносний режисер Міхаель Ханеке розповів, що винуватці згвалтувань або примусу повинні бути покараними, але сьогоднішній рух жінок #MeToo він розглядає як “упереджену істерію” і вважає це “огидним”.

Про це Міхель розповів в інтерв’ю для Variety.

Режисер шкодує, що підозрюваних акторів вирізають з фільмів і серіалів, “щоб не втратити глядачів”.

Де ми живемо? У новому Середньовіччі? Полювання на відьом слід залишати в Середніх віках. Я не хочу знати, скільки з цих звинувачень, пов’язаних з інцидентами 20- або 30-річної давності, це заяви, які мало стосуються сексуального насильства. Це нове, ненависницьке пуританство, що йде слідом за рухом #MeToo, турбує мене,
– зазначив Міхаель Ханеке.

Додамо, що схожу заяву близько місяця тому висловила французька актриса Катрін Деньов, яка з сотнею інших француженок написала відкритий лист, де виступила за сексуальну свободу та висловилася на підтримку чоловіків в питаннях сексуального насильства. А те, що відбувається в Голлівуді вона назвала “полюванням на відьом”.

Однак згодом Катрін вибачилась за свої слова. Проте вона зауважила, що у листі не зазначено, що “домагання – це добре”, тому що в іншому випадку вона би його не підписала.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close