Місто і регіон

Відомі чоловіки Ніжина про жіночу красу | Ніжин

Наближається Міжнародний день усіх жінок. І попри те, що більшість нині українських чоловіків вважає це свято застарілим, однак, коханих та рідних, все ж вітатимуть. Журналісти сайту «Нежатин» запитали у відомих ніжинців: чи вітатимуть вони жінок з цим святом,  що даруватимуть та що цінують у жінках?
Більшість каже, що жінкам слід приділяти увагу кожного дня, а не лише на визначальні дати. Окрім цього,  дехто з опитаних вважає, що  8 березня вже стало неактуальним. Для заміни пропонують, приміром, День матері, який став би чудовим аналогом цій даті.
Костянтин Смалій, депутат Ніжинської міської ради:

-У жінці ціную, у першу чергу, мудрість. Ідеальна жінка, на мою думку – це сукупність якостей, які орієнтовані на внутрішній стан родини: чоловіка, дітей.
Свою кохану дружину Олену, донечку Тамару, маму та тещу кожного року вітаю з 8 березням, а це свято завжди два в одному.  Поділюсь «тонкощами»:  у тестя 8 березня день народження, а у дружини 9-го. Тож два дні радощів та гарного настрою у родині забезпечено.  Ну і квіти… а це завжди тюльпани. Як же (посміхаючись. Ав) без них навесні!
 Андрій Деркач,  депутат Ніжинської міської ради:

-Чоловік по-природі воїн та добувач. І коли він повертається додому на нього має чекати затишок, тепло, комфорт, і це не тільки в матеріальному його прояві, але й в духовному. І ці всі блага має створювати кохана, яка має бути наділена жіночністю. Ну, а на 8 березня буду пити стоячи за «милих дам!».
Володимир Башинський, депутат Ніжинської міської ради:

-Я вважаю, що жінкам треба приділяти увагу та створювати правильні емоції не тільки в цей день. 8 березня – це черговий привід проявити увагу. Дарую дружині та донечкам подарунки, вони не обов’язково дорогі, але завжди особливі, такі, щоб лишились у пам’яті. А от у жінках ціную душевну красу, порядність, чуйність, любов до ближнього.
Юрій Галата, депутат Ніжинської міської ради:

-Вважаю, що жінка має бути у першу чергу чесною. А моїм жінкам: дружині, мамі, бабусі та двом донечкам дарую котики, які вирізаю власноруч.
 Анатолій Сліпак,  депутат Ніжинської міської ради:

-Для мене уособленням жіночності є моя дружина Світлана та донечка Леся. Вони для мене і друзі, і товариші, і надійне плече. Планую купити  своїм  любим жінкам щось смачненьке і подарувати квіти. Вважаю, що їх потрібно вітати не тільки 8 березня. Треба робити так, щоб жінки раділи завжди.
Олександр Безпалий,  депутат Ніжинської міської ради:

-Як буду вітати своїх жінок – це особиста справа. Вам не скажу! А для мене жінка – це в першу – чергу образ матері, тому 8 березня вітаю маму, дружину та донечку. З квітів – обираю, тільки  тюльпани, і це принципово, адже вони уособлюють весну. А от що до образу ідеальної жінки, таких не буває, головне щоб вона кохала та була  коханою.
 Валерій Салогуб, секретар Ніжинської міської ради:

-Головну рису яку ціную у жінці – це вміння розуміти чоловіка, і ця якість здебільшого компенсує всі інші «недоліки». А ще жінка повинна бути доброю та чуйною. Дарую в цей день своїм рідним жінкам квіти, а також беру кулінарну книгу та готую вечерю, звісно під чітким наглядом дружини.

Військовий комісар Ніжинського об’єднаного військового комісаріату Володимир Якущенко:

-Ціную в жінках – надійність. Вони – берегині сімейного вогнища, люблячі, надійні… На 8 березня готую своїй дружині святкову вечерю. Цього року буде обов’язково салат з свіжих весняних овочів, до якого гарне грузинське вино, і обов’язково – квіти.
Валерій Кичко, редактор газети «Вісті»:

-Жінка повинна бути ніжною та доброю. У моєму колективі, я як кактус серед чотирьох троянд. Завжди готую підлеглим сюрприз, цього року він буде креативним, але який – не скажу! Дома ж на 8 березня для дружини Людмили разом з сином Олегом готую справжні чоловічі страви з м’яса та риби. Дарую й квіти, але не троянди, бо дружина їх не любить.

Микола Шкурко підприємць, меценат, голова  Благодійного фонду «Ніжен»:

-Буду в цей день вітати жінок – рідних, колег. Вважаю, що жінок слід вітати не тільки на 8 березня. Для мене більш визначальним є День матері. Благодійний фонд «Ніжен» долучитися до обговорення пропозицій до нового календаря державних свят, що розміщене на сайті Українського інституту національної пам’яті  та надав свої пропозиції. Зокрема,  погоджуючися з УІНП про скасування свята 8-го березня (вихідний день) ми запропонували: в другу неділю травня відзначати День Матері ( не вихідний день), 8-го липня відзначати День української родини ( вихідний день), у третю неділю вересня – День Батька ( не вихідний день).
 Валерій Якуба головний лікар Ніжинського пологового будинку:

-Вертиться на язиці анекдот, але непристойний (жартома. Ав.) на тему: «Коханий, а що ти мені подаруєш на 8 березня». А якщо серйозно, то потрібно так жити, аби дарувати жінці  свято кожного дня. Враховуючи мою специфіку професії, то можна сказати, що на жінці головне навантаження, вона мама, вона приносить себе в жертву, і від неї залежить все. Тому до жінок я ставлюсь з великою повагою. В цей день буду вітати і дружину, і доньок, і маленьку онучку, і колег. Колектив у нас в пологовому будинку жіночий. І жіноче свято святкуємо  два рази на рік: 8 березня та на день медика у червні.  В цьому році за рахунок профспілки, в якості подарунка, для колег,  закупили білети на виставу  Ніжинського драматичного театру. Як би там не вважали, що 8 березня віджило себе, та втім моя думка – жінки все ж його чекають з нетерпінням.  Бажаю прекрасній половині людства миру, спокою, сімейного благополуччя та простого жіночого щастя.
Ігор Шалай, депутат Ніжинської міської ради

Чи вартий типаж земної української жінки, як і держави, без незалежності, відчуття свободи розпоряжатися собою,  почуття власної значущості. Активність у всіх її проявах, мрійність та гідність, розум, проникливість, тонкість… Дарую жінкам квіти жовтого кольору, як побажання щастята, благополуччя, знак радості та аромату весни. Подрузі – зміну обстановки та корисні подарунки. Мамі предмети інтер’єру квартири, солодощі та обійми.

Підготувала Тетяна Марченко

фото із соцмережі

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!