Місто і регіон

Відома ніжинка боротиметься з раком за державні кошти | Ніжин

Ніжинка Ольга Броварець стала одним із переможців державного гранту на проведення наукових досліджень.

Про це Високому Валу повідомили в Урядовому порталі. 

Кабінет Міністрів України схвалив проект розпорядження Президента України, що передбачає надання грантів 54-м молодим українським вченим на загальну суму 3 млн 540 тис. гривень. Відповідне розпорядження було подано МОН та проголосоване на Уряді.

 

Гроші на ці гранти вже зарезервовано у Державному бюджеті України на 2017 рік. Для того, щоб ці кошти були надані молодим науковцям, залишився один крок – підписання відповідного розпорядження Президентом України.

 

На конкурс до Державного фонду фундаментальних досліджень у 2016 році на здобуття грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених було подано 152 заявки. Саме з них і обирали 79 переможців.

Вперше молодим науковим колективам надали можливість самостійно здійснювати наукові дослідження і розробки. Цього року було збільшено суму фінансування конкурсу, яка загалом становитиме 28,4 млн гривень.

 

Довідково: Ольга Броварець – 1986 року народження, доктор фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України отримала гранд для проведення дослідження «Структурна теорія спонтанного точкового мутагенезу».

 

Нагадаємо, Ольга Броварець родом з Ніжина. У 29 років вона стала наймолодшим в Україні доктором наук. Не менше вражає відкриття дівчини, бо дає надію на цілковите одужання від раку та багатьох інших хвороб, до яких призводять мутації.

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!