Україна і світ

Відео Олександра Шевченка стало лідером переглядів на Youtube

Рекордними за кількістю переглядів відео на Youtube зазвичай стають виступи артистів, співаків. Однак лідером уваги українців з початку року несподівано став депутат Олександр Шевченко.

Його привітання з новорічними, Різдвяними святами та всесвітньовідомий “Щедрик” менш ніж за місяць набрало аж понад 6 мільйонів переглядів. І обійшов за популярністю навіть зірок шоу-бізнесу. Відео поширювалося в мережі сотні тисяч разів. Політик каже, що таким чином хотів привернути увагу до краси українських Карпат, народних традицій та пісень.

“Через український “Щедрик” і обробку геніальним Леонтовичем можна донести до будь-якої людини в цілому світі дух України, її культури, її щедрість. Це для мене єднання всіх людей через родини, через культуру і через розуміння один одного”, – розповів ідейний натхненник різдвяного привітання Олександр Шевченко.

Учасники зйомок кажуть, що не очікували на таку увагу. Під час зйомок “Щедрика” вони просто занурювалися у теплі різдвяні емоції.

“Новорічно-різдвяне вітання Олександра Шевченка – воно дуже тепле, воно є родинним, напевне, мрія кожного українця – мати велику дружню родину, бути успішним і жити в успішній, незалежній, заможній державі”, – сказала учасниця створення різдвяного привітання Оксана Островська.

Автори різдвяного ролика певні, що 6,5 мільйонів переглядів – це лише початок. Щодня українські традиції підкорюватимуть все більше людських сердець.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close