Новини Чернігова

Відбулось перше засідання по справі подвійного вбивства на Мезенцева

Відбулось перше засідання по справі подвійного вбивства на Мезенцева

Сьогодні, 8 жовтня, відбулося підготовче засідання по справі подвійного вбивства, яке відбулося вночі 27 квітня за адресою вул. Юрія Мезенцева, 80

Обвинувачена – Сніжана Круглякова, студентка Педагогічного університету. Дівчину підозрюють в подвійному вбивстві своїх батьків – подружжя Столбових-Копилових.

Судді повідомили обвинувачену, що, так як, їй може загрожувати від 10 до 15 років або навіть довічне ув'язнення, то вона має право на те, щоб суд був за участю присяжних (2 судді і 3 присяжних). З огляду на те, що Сніжана Круглякова є громадянкою Російської Федерації, вона має право відбувати покарання в Росії.
 

Як відомо, російське законодавство ліберальне по відношенню до жінок – підсудним – до довічного ув'язнення жінку засудити не можна, скільки б вбивств вона не зробила. Крім того там, не існує жіночих колоній суворого режиму. На жаль, адвокат обвинуваченої відмовився від коментарів і поки невідомо які перспективи у його підзахисної, а також те, чи будуть запрошувати консула, перекладача і забезпечувати інші права його підзахисній.

Прокурор подав клопотання про те, щоб продовжити термін утримання Сніжани під вартою, який закінчується 12 жовтня. Суд після відходу в дорадчу кімнату його задовольнив і продовжив до 6 грудня 2018 року. Наступне засідання призначено 17 жовтня на 10 ранку.

За матеріалами Gorod.cn.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: