Україна і світ

Відбір на Євробачення-2018: співачка ІLLARIA презентувала свою конкурсну пісню “Сила”

Відбір на Євробачення-2018: співачка ІLLARIA презентувала свою конкурсну пісню "Сила"

Національний відбір на Євробачення 2018 стартує вже 10 лютого. Учасниця Нацвідбору-2018 – українська виконавиця ІLLARIA – презентувала конкурсну композицію “Сила”, з якою буде боротися за право представляти Україну на Євробаченні-2018.

Конкурсну композицію вже можна почути на Youtube. На великій сцені пісня зазвучить першою вже 17 лютого, під час другого півфіналу Нацвідбору на Євробачення-2018 на телеканалах СТБ і UΛ:Перший о 19:00.

За словами музиканта, це його перша україномовна композиція у репертуарі і він написав її спеціально для Національного відбору.

“Своєю піснею я хочу надихнути людей повірити у себе і свою перемогу над життєвими труднощами, адже “Переможець – не той, хто ніколи не програє, а той, хто ніколи не здається!””, – прокоментувала вихід пісні ІLLARIA.

ІLLARIA – Сила (конкурсна пісня для Нацвідбору на Євробачення-2018)

ILLARIA – українська співачка з грецьким корінням та ім’ям, яке означає “та, що несе світло”. Співачка стверджує, що своєю творчістю хоче подарувати нове дихання української етнічної музики.

На вітчизняній сцені ІLLARIA вирізняється своїм містичним образом, оригінальним репертуаром та чуттєвим сильним голосом, діапазон якого сягає трьох октав.

Відбір на Євробачення-2018: співачка ІLLARIA презентувала свою конкурсну пісню "Сила"
Учасниця Нацвідбору на Євробачення 2018: ІLLARIA

У своїх піснях співачка сміливо поєднує фольклорні мотиви із сучасними світовими тенденціями. І вже втретє цього року буде боротися за можливість представляти Україну на Євробаченні. До цього вона вже брала участь у Нацвідборах 2014 та 2017 роках. Цього року співачка вирішила піти далі та спробувати свої сили у Нацвідборі на Євробачення 2018. Наразі вона активно працює над своєю композицією “Сила” для пісенного шоу.

Нагадаємо, прямі ефіри Національного відбору 2018 стартують в лютому одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ. Два півфінали відбудуться 10 і 17 лютого, а фінал – 24 лютого, в якому і визначиться представник України на конкурсі. Обиратимуть переможця шляхом голосування – глядацького та голосуванням журі.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close