Україна і світ

Вибухи на військових складах біля Ічні: які боєприпаси там зберігались

Вибухи на військових складах біля Ічні: які боєприпаси там зберігались

У Генеральному штабі Збройних сил України запевнили, що жодних великокаліберних ракетних комплексів та артилерійських систем на військових складах біля селища Дружба на Чернігівщині не зберігалось.

Про це під час брифінгу у Києві 9 жовтня повідомив заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Родіон Тимошенко.

За даними Генштабу, станом на ранок вівторка на арсеналі під Ічнею горять 5 сховищ боєприпасів.

На цих складах зберігається переважно стрілецька зброя, там немає великокаліберних артилерійських систем чи ракетних комплексів.

Тимошенко зазначив, що приблизно 20% того, що є на складах біля Ічні – це елементи боєприпасів.

Станом на 11:00 9 жовтня інтенсивність вибухів знизилася, проте в зоні надзвичайної події спостерігається сильна задимленість, яка ускладнює розвідку за допомогою квадрокоптера.

Розвідку проводять безпосередньо на місцевості.

“Туди висунувся пожежний танк і відповідний екіпаж, який безпосередньо на місцевості буде бачити, що робити, які причини і які подальші дії потрібно зробити, щоб загасити пожежу”, – зазначив заступник начальника Генштабу.

Водночас у Генштабі пояснили, що інформація про зберігання на складах кількості боєприпасів є непублічною і вона приблизно у 1,5-2 рази може відрізнятись в меншу сторону від озвученої раніше.

Раніше з’явились дані, що на військових складах біля Ічні на Чернігівщині зберігалось приблизно 88 тисяч тонн боєприпасів, проте згодом у Міноборони ці цифри спростували.

Вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня: дивіться відео

Це вже далеко не перший випадок вибухыв на выйськових складах в Україні впродовж останніх років.

Вибухи на військових складах біля Ічні: які боєприпаси там зберігались
Вибухи на військових складах в Україні: інфографіка

 

Новина доповнюється

 

 

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: