Україна і світ

Вибухи боєприпасів в Ічні: у Генштабі заявляють про початок гасіння пожежі

Вибухи боєприпасів в Ічні: у Генштабі заявляють про початок гасіння пожежі

Зменшення інтенсивності вибухів на арсеналі під Ічнею на Чернігівщині дозволяє найближчим часом розпочати гасіння пожежі. Задимлена лише третина території арсеналу, що дозволяє краще оцінити ситуацію за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Відповідне повідомлення Генштаб поширив у Facebook.

Станом на 17 годину  00 хвилин безпекова ситуація на 6-му арсеналі дозволяє вже найближчим часом розпочати гасіння силами пожежних розрахунків ЗСУ та ДСНС осередків пожежі по периметру технічної території,
– йдеться в повідомленні.

У Генштабі зазначають, що на територію 6-го арсеналу прибули ще два пожежних танки, ведеться повітряна розвідка.

Вранці 9 жовтня Україну сколихнули нові вибухи на військових складах. На території 6-го арсеналу Міноборони біля Ічні на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси.

У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрито повітряний простір, припинено рух поїздів і перекрито низку доріг. Відомо, що по допомогу до медиків звернулись 63 людини. Більшість скаржаться на погане самопочуття через сильну задимленість, спровоковану пожежею біля вибухів на військових складах.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.

Раніше у Чернігівській ОДА повідомили, що евакуації підлягають приблизно 19 тисячмісцевих жителів. Станом на обід вівторка з прилеглих населених пунктів евакуювали приблизно 12,5 тисяч місцевих жителів.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня:

 

 

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: