Україна і світ

Вибиті шибки, повалені дерева та потоп: Гонконг віч-на-віч зустрівся із руйнівним тайфуном

Вибиті шибки, повалені дерева та потоп: Гонконг віч-на-віч зустрівся із руйнівним тайфуном

Тайфун “Мангхут”, який наробив лиха на Філіппінах, вже наніс удар по китайському Гонконгу. У місті – затоплені вулиці, повалені дерева, а у висотних хмарочосах вибиті шибки.

Наслідками негоди діляться користувачі у соцмережах. Вони викладають фото та відео, на яких видно, як стихія поруйнувала Гонконг.

Тайфун  “Мангхут”, який на Філіппінах забрав життя щонайменше 64 людей та завдав потужних руйнувань, вже досяг Гонконга. Тайфун супроводжується проливними дощами і сильним вітром, пориви якого досягають 162 кілометри на годину.

По місту оголосили штормове попередження максимального 10-го рівня та “червоний” рівень небезпеки.

На одному із відеороликів, оприлюдненому у мережі, видно, як величезна зграя птахів летить подалі від негоди, що рухається на Гонконг.

Інше відео вражає виглядом хмарочосів: у них вибиті шибки на верхніх поверхах, а потужний вітер розвіює предмети, які були залишені у офісах чи квартирах жителів міста.

Нагадаємо, раніше 24 канал повідомляв, що у зв’язку із наближенням тайфуну “Мангхут”, тисячі мешканців Півночі Філіппін було евакуйовано. Через його руйнівні наслідки кількість жертв продовжує зростати. Ураган вже забрав життя понад 30 людей.

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: