Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Весілля принца Гаррі і Меган Маркл: де дивитися трансляцію

Весілля принца Гаррі і Меган Маркл відбудеться у суботу, 19 травня. Офіційна частина церемонії почнеться о 9 ранку, у Києві у цей час буде 11.00.

Весілля принца Гаррі і Меган Маркл: де дивитися трансляцію

Церемонію транслюватимуть майже всі провідні британські та американські канали. Серед них: BBC, Sky News, CBS, NBC, ABC, Fox News, PBS. Факти ICTV також будуть вести онлайн-трансляцію події.

Цікаво, що під час трансляції весілля принца Гаррі і Меган Маркл телеканал Sky News використає систему розпізнавання облич. Штучний інтелект у режимі реального часу показуватиме глядачам імена і довідкову інформацію про гостей, які з’являються у кадрі.

Очікується, що весілля принца Гаррі і Меган Маркл поповнить британську казну на $1,4 млрд. Основним джерелом додаткових доходів будуть витрати на оплату готелів, транспорту та інших послуг туристами. У день весілля літакам буде заборонено пролітати над Віндзорським замком.

Розклад весілля принца Гаррі і Меган Маркл:

9.00.

Більше тисячі людей, обраних дев’ятьма лордами-лейтенантами, прибудуть до Віндзорського замку – резиденції британських монархів у місті Віндзор. Серед них будуть волонтери, школярі та співробітники королівської сім’ї. Їх завдання – вітати принца Гаррі і Меган Маркл, коли вони будуть залишати каплицю святого Георга.

9.30.

Запрошені гості, а це 600 людей з близького оточення нареченого і нареченої, прибувають до каплиці святого Георга. Серед них не буде політиків.

11.20.

Всі члени королівської родини зустрічаються у каплиці святого Георга. До місця призначення вони можуть прибувати пішки, автомобілем або на коні.

11.30.

Меган Маркл і її мама Доріа Регленд відправляються на церемонію на машині. Вони будуть знаходитися у сусідньому готелі. Місіс Регленд прилетіла на церемонію з США і головна роль у супроводі дочки буде саме у неї.

11.45.

Меган Маркл приєднається до подружок нареченої на західних сходах каплиці святого Георга, яка була зведена у 1528 році. У цій церкві принца Гаррі хрестили, коли йому було 3 місяці.

12.00.

Початок церковної церемонії. Свідком принца Гаррі буде його брат Вільям.

13.00.

Меган Маркл і принц Гаррі сідають у карету Ascot Landau і відправляються на прогулянку навколо Віндзора.

Вечір: камерний прийом у Frogmore House, організований принцом Вільямом. Запрошені тільки 200 гостей. Зйомка під час вечірнього свята заборонена. Фрогмор-гаус – це заміська резиденція членів британської королівської родини у кілометрі від Віндзорського замку.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ