Місто і регіон

Веселі квести у Ніжинському дитячому будинку | Ніжин

Студенти Ніжинського державного університету імені М. Гоголя та просто небайдужі люди (Машкалір Наталія, Лисенок Антон, Богомаз Тетяна, Бойко Юлія, Годунок Галина, Середа Лілія, Антон Крамер, Анастасія Кузьменко, Діна Саб) знову вирішили порадувати дітей Ніжинського дитячого будинку (вул. Гончарна, 19-а).

Два роки тому була створена в соціальній мережі група “Добрих справ/НДУ”, яка групувала навколо себе волонтерів, не тільки студентів, а всіх небайдужих. Квест не був присвячений святу чи визначній даті, просто “Добрі справи” по добрій традиції зробили свято для дітей, подарували трішки тепла і спілкування. Організувала розваги для дітей Мирослава Годунок разом з волонтерами.  Дякуючи фейсбуку знайшли і благодійника, Сергія Охонька, який з радістю відгукнувся допомогти із солодкими призами.

Дітки змагалися у спритності, кмітливості, розгадуванні загадок, танцювали флешмоб та співали пісні. Неймовірна енергійність та велика душа цих дітей просто заворожує.  Приєднуйтеся до команди “Добрих справ/НДУ”!

Тетяна Хороших

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
26.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook