Україна і світ

Верховна Рада відмовилася скасувати закон про деокупацію Донбасу

Верховна Рада відмовилася скасувати закон про деокупацію Донбасу

У вівторок, 6 лютого, Верховна Рада не підтримала зареєстрований членами фракції “Опозиційний блок” проект постанови про скасування схваленого парламентом раніше закону про забезпечення суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Зазначимо, що за проект постанови про скасування рішення Верховної Ради від 18 січня 2018 року про прийняття в цілому проекту закону “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях” ( №7163-П) проголосували 37 нардепів з 226 мінімально необхідних.

Так, тепер, згідно з регламентом парламенту, голова Верховної Ради може підписати проголосовану законодавчу ініціативу і документ може бути скерований на підпис президентові країни.

Нагадаємо, 18 січня 2018 року Верховна Рада схвалила закон “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях” і визнала Росію державою-агресором. Прооте вже наступного дня представники фракції “Опозиційний блок” зареєстрували проект постанови про скасування цього закону.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close