Місто і регіон

Вертіївська ОТГ придбала шкільний автобус

27 червня пізно ввечері до села Вертіївка приїхав шкільний автобус. «Гостя» зустрічали сільський голова Ігор Мороз, начальник відділу ЖКГ та містобудування Олександр Бородавко та начальник відділу освіти Людмила Савченко.

Вертіївська ОТГ придбала шкільний автобус

У Вертіївській ОТГ на сьогодні є один дошкільний навчальний заклад та одна загальноосвітня школа, проте здобуття освіти потребують діти з інших населених пунктів територіальної громади. З метою вирішення цієї проблеми розроблена Програма «Шкільний автобус» на 2016—2017 роки. У першому півріччі, вирішувалося це питання шляхом залучення транспортних засобів та укладення договорів з приватними підприємцями.

«Підвозу до навчальних закладів потребують близько п’ятдесяти діток з сіл Малої Кошелівки, Бобрика, Титівок та Лісового. Придбання шкільного автобуса для нас було гострим питанням», — пояснила начальник відділу освіти Людмила Савченко.

Шкільний автобус ATAMAN з двигуном ISUZU було придбано на торгівельному майданчику Prozzoro шляхом відкритих торгів. Вертіївська сільська рада оголосила очікувану вартість майбутнього придбання у 1млн 685 тис грн. Заявку на участь у тендері подало два учасникиТОВ “Авто-Регіон”. Переможцем став перший учасник, який запропонував на 5 тис. грн менше очікуваної заявником вартості. 16 червня було оголошено повідомлення про намір укласти договір.

Невдовзі буде оформлено всі необхідні документи.Першого вересня школярі та дошкільнята Вертіївської громади на навчання приїдуть новеньким автобусом.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook