Місто і регіон

Вертіївчанину Дмитру Суярку вручив нагороди губернатор | Ніжин

4 квітня голова Чернігівської обласної державної адміністрації  Валерій Куліч зустрівся з спортсменами та вручив грошові винагороди відділення Національного олімпійського комітету в області та поцікавився враженнями гостей про виступ на чемпіонаті світу.

Серед запрошених був вертіївчанин Дмитро Суярко – бронзовий призер чемпіонату світу із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату і вадами зору та його наставник.Дмитро серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату хлопець за підсумками етапів Кубків світу сезону 2016-2017 років в загальному заліку визнаний кращим спортсменом з лижних гонок та нагороджений Великим Кришталевим глобусом.

У розмові з губернатором Дмитро, жартуючи, називає себе «бронзовим хлопчиком». Адже у своєму арсеналі більшість нагород має саме за третє місце. На змаганнях такого рівня випробовує себе лише другий сезон, тож результати вражають: 2017 рік – бронзовий призер чемпіонату світу (Німеччина) цього ж року — чемпіон, срібний та триразовий бронзовий призер Кубків світу (Україна, Корея, Японія); 2016 рік – дворазовий бронзовий призер Кубків світу (Німеччина, Фінляндія).

vertiivska.gromada

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close