Місто і регіон

Великодні подарунки для тих, хто зараз так потребує уваги | Ніжин

Великдень – найбільш світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя над смертю, свято життя. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків. Це свято входить у кожну домівку з Божим благословенням, сповнює віри в краще майбутнє, духовно очищає. Напередодні Пасхальних свят , за доброю традицією, представники Ніжинської ВО «Батьківщина»: депутат Чернігівської обласної ради Сергій Охонько, секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб та заступник голови Ніжинської районної ради Наталія Березка відвідали соціальні заклади м. Ніжина і Вертіївської ОТГ, передавши духмяні Великодні паски підопічним закладів.
Першим батьківщинівці відвідали Ніжинський територіальний центр соціального обслуговування. Працівники показали гостям затишні кімнати умов перебування підопічних денного стаціонару. Заступник директора  терцентру Тамара Миколаївна Бережняк, у свою чергу, подякувала за виявлені турботу й увагу та запросила частіше бувати на гостинах.

Після, разом з працівницями терцентру благодійники завітали до підопічної відділення Стрепневої Зінаїди Степанівни. Такій увазі бабуся була дуже рада. «Так приємно зустрічати людей в своїй одинокій оселі, для яких ти важлива», – зазначила вона.

Далі вирушили до Ніжинського обласного притулку, де на них чекала малеча. Діточок символічно привітали із прийдешнім Великоднем та подарували паски до святкового столу. А керівник закладу Марієта Демиденко подякувала гостям за увагу та турботу.

Не оминули увагою Вертіївський територіальний центр одиноких, де підопічним стаціонарного відділення було передано пасхальні кулічі. Завідуюча відділенням Тетяна Миколаєнко висловила вдячність, за те що памятають про тих, кому зараз так необхідна турбота.

Великоднім передзвоном цього дня ввійшло душевне тепло і спокій в серце кожного, як тих, хто вітав, так і тих, хто їх отримував.

Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close