Місто і регіон

“Великодні гуляння” влаштували студенти Ніжинського училища культури | Ніжин

Студенти Ніжинського училища культури та мистецтв 19 квітня влаштували великодні святкування. Юні таланти, грали, співали, та демонстрували присутнім як колись наші предки відзначали одне з найбільших християнських свят – Великдень. Відбувалось це все на території коледжу, де зібрались як працівники навчального закладу, так і шановані гості: міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, заступники міського голови Сергій Дзюба та Ігор Алексєєнко, депутат обласної ради Сергій Охонько, депутат міської ради Олександр Шалай, начальник управління культури при міськраді Валерій Примаченко та голова районної ради Олег Бузун.

Зазначимо, що саме цього дня свій день народження святкував нещодавно призначений директор училища культури Володимир Дорохін. На честь такого свята міський голова з теплими привітаннями вручив імениннику почесну грамоту за його вклад в розвиток культури міста та області вцілому.

А далі розгорілись святкування на початку яких благочинний Ніжинського округу протоієрей Євген звершив молитву та окропив присутніх свяченою водою.

Атмосфера заходу була теплою та гостинною. Подивитись і справді було на що: творчі виставки, виступи хору, вокального та танцювального ансамблів, жарти та загадки, а ще – конкурси, пов’язані з великодньою атрибутикою. Програма була досить насиченою. Студенти коледжу разом з викладачами та учнями школи мистецтв при училищі влаштували справжнє дійство, а це і молодіжні ігри, і конкурсна програма «Козацькі розваги», і дегустація різних страв, і концертно-розважальна програма «Зірки поруч з нами», і як заключення – запускання кольорових кульок в небо, яке організував депутат облради Сергій Охонько.

Було відчутно, що організатори дійсно постарались аби свято пройшло пишно та з запалом. Гомін великодніх гулянь цього дня лунав по всьому древньому місту Ніжин…

Підготувала Марина Волинець

Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close