Місто і регіон

Вчені з’ясували, яка різниця у віці є ідеальною для міцних відносин | Ніжин

Кажуть, що вік не має значення для тих, хто дійсно любить один одного. Однак вчені стверджують, що різниця у віці все ж впливає на міцність відносин.

Вчені з Університету Атланти (США) досліджували відносини 3 тисяч чоловік і виявили деяку закономірність: чим більша різниця у віці партнерів, тим вище ризик розлучення. Це можна пояснити тим, що на різних життєвих етапах у людей відрізняються життєві цілі і інтереси.

Так, з’ясувалося, що пари з різницею у віці 5 років мають на 18% більше шансів розлучитися, ніж пари, в яких партнери – ровесники. У парах з різницею у віці в 10 років цей відсоток збільшувався до 39%, а у тих, чия різниця у віці складала 20 років, шанси розійтися наближалися до 95%!
Що стосується ідеальної різниці у віці, вчені запевняють, що це один рік. У таких пар шанс розлучитися становить менше 3%.

І все-таки це всього лише статистика. І поки вчені досліджують закономірності, закохані знають, що кожні відносини – неповторні. Крім того, на відносини впливає безліч інших чинників: наявність дітей, звички, життєві цілі і стара добра сумісність характерів.

Джерело: newsyou.info [metaslider id=71402] Джерело: Нежатин
19.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook