Україна і світ

Вбивство на зупинці у Києві: з’явилась інформацію про загиблого

Вбивство на зупинці у Києві: з'явилась інформацію про загиблого

Загиблим внаслідок ножового поранення у шию, отриманого на зупинці маршруток у Києві, виявився відомий український шеф-кухар Руслан Юрченко.

Про це сповістили його друзі у сомережах. Також відомо, що Руслан працював у одному з одеських ресторанів, який розташовується у центрі міста, та займався бойовим мистецтвом.

“Рус був дуже доброю та чуйною людиною, у нього залишилися дружина та двоє маленьких дітей (5-річний син і 10-річна дочка – “24”)”, – підкреслив користувач Alex Cooper, який є рестораротом.

До слова, сам Юрченко писав, що захоплювався їжею та розробляв концепцію недорогої пасти болоньєзе – він навіть створив для цього ресторан на колесах.

“Скільки я себе пам’ятаю, завжди любив готувати. Ще давно, в селі у бабусі. Ми тоді з хлопцями пекли картоплю з салом на багатті. Всім хотілося швидше вихопити з вогню наступну, вже така вона була смачна. Потім пішли кулінарні школи, заклади громадського харчування, ресторани. Ось упродовж останніх 10 років я – професійний кухар. Але насправді кухарем я став рівно в той момент, коли хлопці з’їли мою першу картоплю на вугіллі”, – писав свого часу чоловік.

Судячи з його сторінки у Facebook, сам він – родом із Києва, а до Одеси переїхав у 2012 році за запрошенням щодо роботи.

За словами близького оточення загиблого, Руслан зазвичай їздить на машині, але в цей день з якоїсь причини вирішив поїхати маршруткою. Зауважимо, що вбивство сталося на очах його дружини.

Зараз його друзі розпочали збір грошей для родини, оскільки Руслан у ній був єдиним годувальником.

Нагадаємо, напередодні у Дніпровському районі Києва під час очікування на маршрутку між двома чоловіками розпочалася штовханина, оскільки один із них хотів пройти без черги, а інший зробив йому зауваження. У підсумку перший дістав ножа і вдарив свого опонента в серце.

Джерело Телеканал новини «24»
11.02.2018

Facebook
Close