Україна і світ

Вбивство чиновника на Сумщині: винуватцю трагедії повідомили про підозру

Нові деталі у справі резонансної загибелі чиновника під час полювання на Сумщині. Підозрюваного, який застрелив заступника голови Лебединської райдержадміністрації Івана Легкого – знайшли.

Експертиза встановила, з чиєї саме рушниці здійснили смертельний постріл. Крім цього, правоохоронці з’ясували, що чоловік стріляв вздовж лінії вогню, тобто у бік людей, що категорично забороняється у мисливстві. Зараз у прокуратурі чекають на результати усіх експертиз, аби направити обвинувачення до суду.

“Наразі підприємцю повідомили про підозру. Його дії кваліфікують, як вбивство вчинене через необережність. Чоловіку загрожує від 3 років обмеження волі до 3 років позбавлення волі”, – зауважила речник прокуратури Сумської області Наталя Науменко

Нагадаємо, резонансний випадок стався місяць тому. У лісі Лебединського району Сумщини під час полювання застрелили заступника голови Лебединської райадміністрації Івана Легкого. Відомо, що разом із загиблим на полюванні були місцевий прокурор, поліцейський та бізнесмени.

Джерело Телеканал новини «24»
06.03.2018