Україна і світ

Вбивство болгарської журналістки: ЗМІ повідомляють про причетність Росії

Вбивство болгарської журналістки: ЗМІ повідомляють про причетність Росії

Вбита Вікторія Марінова в останній програмі на телеканалі ТВН, висвітлювала розслідування розкрадань в країні у європейських фондів.

Про це повідомляє “Эхо Москвы”.

Про це пише в своєму телеграм-каналі заступник гендиректора російського підрозділу “Трансперенсі Інтернешнл” Ілля Шуманів.

За його словами згідно з розслідуванням, до розкрадань міг бути причетний глава болгарської дочірньої компанії “Лукойлу” Валентин Златеєв.

У розслідуванні також згадуються прізвища російських девелоперів, які отримали болгарські паспорта і є партнерами російського екс-сенатора і колишнього віце-президента “Лукойлу” Раліфа Сафіна.

“Лукоїл” і Сафіни наразі не дають коментарів з цього приводу. 

Хто така Вікторія Марінова?Це жорстоко вбита болгарська журналістка. Упродовж багатьох років вона вела на місцевому приватному телеканалі TVN шоу про стиль життя, також була членом керівництва каналу. Кілька місяців тому вона стала вести програму журналістських розслідувань “Детектор”. Останній випуск програми було присвячено розслідуванню ймовірної корупції з участю приватних компаній, які нецільовим чином витрачали фінансування від Європейського союзу.

Джерело Телеканал новини «24»
08.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: