Новини Чернігова

Вбивця лосів на Ніжинщині відкидає всі обвинувачення проти себе

Вбивця лосів на Ніжинщині відкидає всі обвинувачення проти себе

Учора, 30 листопада, в Апеляційному суді Чернігівської області відбулося судове засідання у резонансній справі масового вбивства лосів, що трапилося минулої зими поблизу села Галиця Ніжинського району.

Апеляційну скаргу на рішення Ніжинського міськрайонного суду подали адвокати Олега Гармаша. Вбивця лосів намагається вийти сухим із води, уникнувши навіть адміністративного покарання.

Під час судового засідання Олег Гармаш запевняв суддів, що зброї, з якої було вбито лосів, у нього немає, а квадроцикл, який є прямим речовим доказом, він уже давно продав, кому – не пам’ятає. Він відкидає всі обвинувачення проти себе. На судове засідання браконьєр привіз трьох свідків, які взимку при допиті жителів Галиці не дали показань. У залі ж судового засідання вони запевняли, що дуже добре пам’ятають, як у день вбивства лосів відпочивали в будинку тещі Олега Гармаша. Одна зі свідків – жінка похилого віку, яка чітко не змогла відповісти, який сьогодні день і якого вона року народження, дуже добре пам’ятає перебування Олега Гармаша на подвір’ї його тещі. Інші свідки, плутались у показаннях, даючи неоднозначні відповіді.

Вислухавши  апеляційну скаргу, суд прийняв рішення перенести судове засідання задля більш детального ознайомлення з матеріалами справи. До того ж було вказано про необхідність ознайомитись із матеріалами раніше закритої кримінальної справи по Олегу Гармашу.

Зазначимо, що, за словами очевидців, до зали судового засідання Олег Гармаш приїхав у супроводі 4-х автомобілів і з 12-ма охоронцями. Активісти зробили висновок – боїться народу, бо усвідомлює, що винен, але взяти на себе відповідальність – «кишка тонка».

01.12.2017
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook