Місто і регіон

Вандалізм у Ніжині: підприємці комринку не догледіли клумби | Ніжин

«Хотіли як краще, а доведеться перероблювати»… Територія біля Ніжинського центрального ринку ось-ось почала набувати пристойного вигляду: прибрали торгові місця з тротуару, поставили клумби, понасаджували квіток. Та не довго музика грала… Перші акти вандалізму не змусили довго на себе чекати. Порозбивані клумби були вже за місяць після встановлення, а їхні уламки лежали розкиданими по тротуару.

Про цю ситуацію говорили 5 липня на комісії з комунальних питань. Перенесення торгових точок з-під ринку саме по собі було резонансною справою. А потім ще й постало питання про те, що ж поставити на місці, що звільнилося. Тоді запитували думки у підприємців, що мають магазинчики вздовж базару. Усі одноголосно були за те, щоб встановили там клумби, за якими вони ж самі і доглядатимуть. Мова йшлася про підтримання їх у належному стані та висаджування квітів. «Але, як мали змогу бачити і ми самі, не всі підприємці добросовісно виконували домовленість», – зазначили на комісії. Деякі клумби були засаджені квітками, та ті так припали до душі нашому населенню, що їх почали виривати для власної користі, а підприємцям доводилося знову і знову насаджувати нові. Та були і «лисі» клумби, які згодом просто перетворювалися на смітники. Тож на раді комунальників підняли питання про можливе знесення клумб та встановлення замість них звичайних литих стовпців, щоб на тротуар не заїжджали автомобілі. Розбиті клумби вчора вже було демонтовано, та замість них нових не встановлювали.

Тож, поки наше населення не навчиться ставитися з повагою до подібних змін у місті ( а прикладів багато: це і клумби, і знак «Я люблю Ніжин», і фонтани, і обмежувальні сфери на дорогах і тротуарах), важко буде зробити Ніжин затишним і мальовничим. [metaslider id=71402]

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
06.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook