Україна і світ

Вандали розтрощили вагон електрички “Фастів – Київ: шокуючі фото

Вандали розтрощили вагон електрички "Фастів – Київ: шокуючі фото

10 жовтня група невідомих осіб розгромила вагон електрички №6036 “Фастів – Київ”, коли той був на перегоні Фастів-Мотовилівка, що на Київщині.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Вандалами розбили всі вікна вагону та скло автоматичних дверей, повиривали дивани для сидіння, пошкодили внутрішнє обладнання салону вагона. За інформацією Укрзалізниці, помічник машиніста помітив зловмисників та одразу повідомив у поліцію.

“Однак, це звернення представниками правоохоронних органів по гарячих слідах було залишено без реагування. Правоохоронці приїхали за неодноразовими викликами на станцію Фастів лише вранці 11 жовтня”, – йдеться на сайті Укрзалізниці.

Подібна пасивна, бездіяльна позиція викликає подив, практично заохочує зловмисників і загрожує рецидивами таких інцидентів на залізничному транспорті. Справа честі і обов’язку для правоохоронців – встановити та притягнути до відповідальності винних у цьому кричущому вчинку,
– йдеться у повідомленні.

Вранці 11 жовтня залізничникам довелось відправити поїзд за маршрутом, просто закривши зруйнований хуліганами вагон, адже відремонтувати все можливо тільки в умовах депо. За попередніми оцінками, завдано збитків на 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, 31 липня в Києві група підлітків у масках буквально напала на міську електричку. Хлопці при цьому кидали в неї каміння, у результаті чого постраждав один пасажир.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: