Новини Чернігова

Валерій Дубіль: «Батьківщина» добиватиметься виділення грошей на лікування тяжкохворих

Валерій Дубіль: «Батьківщина» добиватиметься виділення грошей на лікування тяжкохворих

Позиція*

Влада вважає пріоритетним виділення грошей на фінансування Адміністрації Президента, Верховної Ради і Кабміну, а не на порятунок тяжкохворих українців.

Про це повідомив народний депутат з фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.

За його словами, під час прийняття Держбюджету-2018 влада не знайшла додатково 302,3 млн на лікування важкохворих українців закордоном, яких неможливо вилікувати в нашій державі, проте збільшила бюджет апарату ВРУ на півмільярда гривень, обслуговування та забезпечення Президента та Адміністрації – майже на 250 млн, Кабміну – на 586 млн грн:

«Наша фракція подавала правку щодо збільшення фінансування у 2018 році програми «Лікування громадян за кордоном», проте влада вкотре показала як ставиться до власного народу. Важкохворі люди їй не потрібні, бо їхніх голосів не вистачить, щоб виграти вибори. А тому фінансування програми залишили на рівні минулого року, не зважаючи ані на інфляцію, ані на курс долара. І це – найбільший цинізм діючої влади!» – обурився нардеп.

Саме тому, Валерій Дубіль сьогодні зареєстрував законопроект №8035 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (щодо фінансового забезпечення бюджетної програми на 2018 рік Міністерства охорони здоров’я України за КПКВК 2301360 «Лікування громадян України за кордоном»). У разі його прийняття, фінансування програми збільшиться на 302,3 млн грн:

«Кожен наш громадянин платить податки, і має бути впевнений, що держава подбає про нього у скрутних обставинах. Бюджет України – це власність українців, а не можновладців, і так має бути у справжній соціальній, демократичній державі. Дуже сподіваюсь, що влада схаменеться і своїм голосуванням зможе підтвердити, що працює у рамках Конституції», – підсумував Валерій Дубіль.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.02.2018

Facebook
Close