Місто і регіон

В Україні з’явиться орган по боротьбі з медичними хабарами | Ніжин

Медична реформа в Україні повинна зруйнувати систему хабарів, яка склалася в лікарнях країни

Про це на своїй сторінці в Facebook заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Зокрема вона стверджує, що медреформа введе чіткі і прозорі правила для всіх, а новий механізм фінансування медицини знищить корупцію.
«Ми будемо мати незалежну структуру – Національну службу здоров’я України. Вона буде контролювати оплату та якість медичних послуг, що надаються пацієнту. Опоненти медреформи називають НЗСУ фінансовим монстром-грабіжником, який буде розпоряджатися величезними коштами. І це черговий конспирологический міф про медреформу », – пише вона.

За її словами, нова служба не буде власником цих коштів. Гроші будуть аккумуліріваться в державному бюджеті і зберігатися на казначейських рахунках.

Також Супрун стверджує, що Національна служба здоров’я матиме найменші корупційні ризики, оскільки вона, як центральний орган виконавчої влади, буде підконтрольна контролюючим органам таким, як Рахункова палата, КРУ, а також антикорупційним органам НАБУ і НАПКА.

Як уже повідомляла Politeka, в Україні почалася реєстрація українських лікарень в електронній системі охорони здоров’я eHealth.

Джерело: facebook.com/ulanasuprun

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
25.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook