Місто і регіон

В Україні з’явиться новий оператор мобільного зв’язку | Ніжин

Компанія «ТриМоб» (Укртелеком), яка буде використовувати для роботи LуcaMobile, отримала копію ліцензії на 3G.

LуcaMоbile – найбільший в Європі віртуальний оператор, виходить на український ринок. Компанія позиціонує себе як оператор з низькими тарифами.

4 липня регулятор вніс до телеком-реєстру компанію «Лайкамобайл Україна», яка представлятиме інтереси LуcaMobile в Україні. LуcaMobilе планує почати роботу в Україні через кілька місяців на базі мережі «ТриМоб». LуcaMоbile – найбільший в Європі віртуальний оператор. Компанія працює в 22 країнах і обслуговує понад 15 млн. абонентів, її оборот за 2015 рік – 1,6 млрд. євро.

Вона орендує у мобільних операторів інфраструктуру і продає на її базі сервіси для кінцевих клієнтів. У «ТриМоб» є власна інфраструктура у всіх великих містах, але при цьому тільки 0,5 млн. абонентів.

Довантажити мережу можна за рахунок партнерських домовленостей. «ТриМоб» побудував свою 3G-мережу досить давно і зараз практично не інвестує в розширення. На сайті оператора зазначено, що швидкість доступу 3G може досягати 7,2 Мбіт/сек, що значно нижче, ніж у великої трійки («Київстар», Vоdafone Україна, lifecell).

Тут «ТриМоб» може виручити договір про національний роумінг з Vоdafone Україна, який дозволяє надавати послуги абонентам, коли вони опиняються поза зоною дії мережі.

Джерело – ua-ekonomist.com [metaslider id=71402] Джерело: Нежатин
18.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook