Місто і регіон

В Україні запустили сервіс для допомоги курцям | Ніжин

Запустили “гарячу” телефонну лінію і веб-сайт, що допомагатимуть українцям позбутися  тютюнової залежності. Дзвінків зі стаціонарних та мобільних телефонів з території України на номер сервісу допомоги курцям 0-800-50-55-60 безкоштовні і конфіденційні.

Також отримати консультацію  можна на сайті www.stopsmoking.org.ua через онлайн-чат або надіславши запит електронною поштою. Сервіс працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00.

Національна безкоштовна «гаряча» лінія – один із трьох всесвітньо визнаних підходів до надання послуг у відмові від куріння, який рекомендовано Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Подібні сервіси працюють у багатьох країнах по усьому світу та вже довели свою ефективність.

Забезпечувати подальший розвиток і підтримку сервісу буде Центр громадського здоров’я (ЦГЗ) Міністерства охорони здоров’я.

— Щороку 10% українців втрачають здоров’я і життя через куріння. Тому сервіс підтримки тих, хто хоче відмовитися від цієї звички необхідний, і ми раді долучитися до цієї ініціативи, – зазначив заступник Генерального директора ЦГЗ з питань нагляду за неінфекційними захворюваннями Владислав Збанацький.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
03.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook