Місто і регіон

В Україні ввели кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами | Ніжин

22 червня в ході пленарного засідання парламенту депутати у другому читанні підтримали законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження гуманного ставлення до тварин)». Про це повідомили в прес-службі Кабінету міністрів України, передає mignews.com.ua

Так, відповідно до прийнятих змін, знущання над тваринами із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів караються арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років. Якщо ж ті самі дії відбуваються в присутності дитини, то зловмисник понесе покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

У разі, якщо знущання над твариною скоєно з особливою жорстокістю, групою осіб або, якщо воно призвело до каліцтва чи загибелі тварини, злочин каратиметься позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Також в Кодексі про адміністративні правопорушення посилюється відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, зокрема передбачається штраф в розмірі до 8500 гривень.

Більш того, за вчинення насильницькі дії по відношенню до тварин, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, тягнуть за собою накладення штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини.

Джерело: hveroyatno.com.ua

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
22.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook