Місто і регіон

В Україні вирішили скасувати номера 101, 102, 103 і 104 | Ніжин

В Україні створять єдину службу екстреної допомоги 112. Про це домовилися в середу, 15 листопада, на засіданні Кабінету Міністрів України, коли обговорювали Стратегію розвитку системи Міністерства внутрішніх справ до 2020 року.

Крім того, передбачається розвиток системи оповіщення населення про надзвичайні ситуації на державному та місцевому рівнях. «Впровадження та розвиток системи управління силами і засобами реагування в надзвичайних ситуаціях і екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 згідно з міжнародними нормами і правилами», – цитує “Інформатор” текст Стратегії.

Відзначимо, що поки що в Україні діють такі номери екстрених служб: 101 – служба порятунку МНС України, 102 – поліція, 103 – швидка допомога, 104 – аварійна служба газу.

Відзначимо, що на початку листопада Нацполіція оголосила про плани переходу на єдиний номер 102. Ідея такого реформування – в отриманні сигналу на «102» в одному обласному центрі. Надійшло повідомлення – наряд отримує електронний виклик. Крім оперативності реагування, це надає можливість електронної форми контролю дій наряду.

Джерело: informator.ua

Джерело: Нежатин
16.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook