Місто і регіон

В Україні до 2023 року побудують більше 100 басейнів вартістю $ 1 мільярд, серед яких ніжинський | Ніжин

Понад 100 водноспортивних комплексів вартістю близько $ 1 млрд буде побудовано в Україні протягом наступних п’яти років. Один з таких планують побудувати і в Ніжині.

Читати по темі: Ніжин у програмі розвитку плавання в Україні
Про це заявив перший віце-президент Федерації плавання України Володимир Шумилин, передає БізнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Найближчі п’ять років в Україні з’явиться не менше ста нових водноспортивних комплексів. В цьому напрямку одночасно працюють фітнес-індустрія і муніципалітети, яким децентралізація дала можливість реалізовувати потреби городян у спортивну інфраструктуру”, – зазначив Шумилин.

Читайте також: Влада Львова планують побудувати новий спорткомплекс за 200 мільйонів

За прогнозами Федерації плавання, оператори ринку фітнес-послуг в 2018-2023 роках будуть створювати нові водноспортивні об’єкти у великих і середніх містах (від 250 тис. Жителів), а муніципалітети – як у великих, так і в середніх і малих населених пунктах.

Як зазначив президент Федерації плавання Дмитро Качуровський, Федерація надає містам методологічну допомогу для створення водноспортивних об’єктів, що відповідають міжнародним стандартам і придатним для тренувань і спортивних змагань.

За даними Федерації плавання, зараз в Україні експлуатується 534 басейну і плавальних комплексу. З них 100 знаходиться в приватній власності – в структурі фітнес-комплексів і готелів.

Джерело:biz.censor.net.ua

Джерело: Нежатин
07.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook