Місто і регіон

В Україні агітують за відміну кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків для власного вжитку | Ніжин

Сьогодні в Києві активісти закликали до створення гуманної наркополітики, переконували, що наркоманія – це хвороба, а не підстава запроторення наркозалежних за грати. Про це йдеться в сюжеті Інформаційного агентства “Правда”.

“Міліція не повинна запаковувати тюрми, а держава не повинна витрачати кошти просто на боротьбу з хворими людьми… Під декриміналізацією мається ліквідація кримінальної відповідальності. За споживання вже немає кримінальної відповідальності. Але є 309 стаття Карного кодексу за зберігання без мети збуту розпочинає працювати згідно наказу МОЗ про таблиці граничних розмірів”, – пояснив лідер українського об’єднання людей, що живуть з наркозалежністю Антон Басенко.

За його словами проблему потрібно вирішувати, оскільки оціночна кількість споживачів ін’єкційних наркотиків, тої категорії, яка є середою, де розвиваються епідемії ВІЛ, гепатиту, туберкульозу, інших соціально небезпечних хвороб, зросла.

“За останніми даними їх 340 тис осіб. Два роки тому оціночна кількість було 310-320 тис осіб. За деякими оцінками, ця цифра може перевищувати 1 млн осіб”, – додав Антон Басенко.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
26.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook