Україна і світ

В ЄС дали словесної прочуханки Генпрокуратурі щодо НАБУ

В ЄС дали словесної прочуханки Генпрокуратурі щодо НАБУ

У вівторок ввечері, 5 грудня, Європейська служба зовнішніх дій опублікувала заяву щодо ситуації в Україні у сфері боротьби з корупцією. Заява підписана речницею служби Майєю Косьянчич.

Відповідний документ опублікований на офіційному сайті ЄСЗД.

Зазначимо, що в оприлюдненій заяві Євросоюз вперше чітко став на сторону НАБУ у конфлікті між правоохоронними органами України. Окрім того, вину за загострення ЄС поклав на Генпрокуратуру України.

Публічне розкриття розслідування фактів корупції з боку Генеральної прокуратури суттєво послаблює можливості Національного антикорупційного бюро проводити ефективні розслідування, а також підриває віру людей у можливість ефективної протидії корупції,
– мовиться у заяві Європейської служби зовнішніх дій.

В документі також нагадується той факт, що боротьба з корупцією залишається “ключовим елементом розвитку відносин України та ЄС”, і наголошується, що від ефективності антикорупційної компоненти залежить успіх усіх інших реформ.

Окрім того, в ЄС закликали українську владу “посилити свої зусилля для того, щоб забезпечити незалежність, операційну спроможність та ефективність антикорупційних інституцій”.

“Роботу цих органів треба посилювати, а не підривати”, – наголосили в ЄСЗД.

Джерело Телеканал новини «24»
06.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook