Новини Чернігова

В управлінні транспорту вину за брудні маршрутки поклали на пасажирів

В управлінні транспорту вину за брудні маршрутки поклали на пасажирів

Чернігівська міська рада дала відповідь на петицію, щодо скарги чернігівців на брудні маршрутки.

Зокрема автор звернення Наталія Дорош наголошувала:

«Введіть обов'язкову чистку салону для людей в маршрутках хоча б кожні 2-3 неділі. Неможливо в таку маршрутку заходити. Сморід , сидіння липкі … Не можна нікуди доторкнутись», – йшлося у зверненні.

У свою чергу начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Юрій Горбань у відповіді на петицію зауважив, що у більшості випадків неохайність маршруток пов’язана з діями самих пасажирів:

«Управління транспорту та зв’язку міської ради в процесі проведення планових та позапланових перевірок здійснює постійний контроль санітарного стану транспортних засобів, зовнішнього вигляду водіїв громадського транспорту, поведінки за кермом (паління, розмови по телефону), з подальшим застосуванням до порушників системи штрафних санкцій. За результатами перевірок виконуються заміни чохлів на сидіннях транспортних засобів, відновлення покриття підлоги, стелі, стін.

Встановлено, що велика частка порушень, наприклад, пошкоджені сидіння, рекламні листівки на вікнах та стінах салонів, бруд, малюнки – це, на жаль, «внесок» пасажирів у знищення охайного вигляду громадського транспорту», – йдеться у тексті відповіді.

Нагадаємо, петицію підписали 271 особа з 250 необхідних.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook