Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

В Україні посилили правила ввезення авто на єврономерах

В Україні посилили правила ввезення автомобілів з литовською реєстрацією – тепер на митниці потрібно буде надати дозвіл на працевлаштування у Литві і трудовий договір.

В Україні посилили правила ввезення авто на єврономерах

Такі заходи дозволять виявити фальсифікацію і з’ясувати, чи є людина справді працівником литовської фірми, розповів член правління Спілки автомобілістів України Петро Козак, передає Укрінформ.

Так митники отримають право не пропускати автомобіль, у разі виявлення порушень. Нові правила почали діяти з 17 травня.

Раніше для того, щоб перетнути кордон, необхідний був техпаспорт, підтвердження реєстрації, страховка і довіреність на управління транспортним засобом.

При цьому генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко вважає, що все, що потрібно зробити для того, щоб припинити ввезення автомобілів без сплати податків – це відчутне зниження податків на імпортні машини.

– Тоді українці перестануть платити за 900-1400 євро “бляхобізнесменам” за організацію ввезення блях, а краще заплатять ці ж гроші у бюджет, – зазначив він.

В Україні посилили правила ввезення авто на єврономерах

Як повідомлялося, Гройсман вважає, що власники автомобілів на єврономерах повинні платити ввізне мито на рівних умовах з іншими автовласниками.

Джерело ФАКТИ. ICTV
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ