Україна і світ

В Україні можуть ввести електронну гривню на основі блокчейну

В Україні можуть ввести електронну гривню на основі блокчейну

Національний банк України обдумує можливість створення та запровадження у державі електронної гривня. Планується, що в основу е-гривні буде покладено технологію блокчейн.

Про це повідомляє “Укрінформ” із посиланням на отриману відповідь від НБУ на журналістський запит.

“Ми вважаємо блокчейн наступним кроком в еволюції технології транзакцій. За нашими очікуваннями, ця технологія ставатиме дедалі популярнішою та поширенішою вже у найближчому майбутньому. Ця технологія дозволить нашим щоденним платежам проходити швидко, безпечно та дешево”, – повідомили в НБУ.

Там також зазначили, що наприкінці 2016 року НБУ спільно з провідними українськими спеціалістами у галузі блокчейн-технологій розпочав свій дослідницький проект. У цьому проекті НБУ зосередився на вивченні можливостей центробанку зі створення робочого рішення для запуску та роботи е-гривні, яке буде доступним 24/7 і простим у використанні.

“Деякий час було присвячено вивченню міжнародного досвіду та переваг існуючих технологічних рішень, втім ми залишилися упевненими у необхідності запуску національних електронних грошей”, – наголосили у Нацбанку.

Зазначається, що на сьогодні НБУ посилив свою команду фахівцями світового класу а також наголошується, що проект набуде додаткового поштовху у найближчі місяці.

“Успішна імплементація цього проекту дозволить зробити доступним для українського населення та бізнесу такий зручний інструмент для електронних платежів, як е-гривня”, – резюмували у Нацбанку.

Джерело Телеканал новини «24»
06.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook