Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

В РФ відкрили кримінальну справу проти американських журналістів через Кримський міст

В РФ відкрили кримінальну справу проти американських журналістів через Кримський міст

Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу стосовно журналіста Тома Рогана та редактора видання “Washington Examiner” Уго Гурдона, які опублікували статтю про те, що Україна повинна підірвати Кримський міст.

За даними російських слідчих, Гурдон погодив і розмістив статтю Тома Рогана на веб-сайті “Washington Examiner”, яка закликає здійснити підрив Кримського моста, що з’єднує Керченський і Таманський півострови, шляхом нанесення бомбових ударів, передає прес-центр слідчого комітету РФ.

В діях Уго Гурдона вбачається пропаганда тероризму, тобто діяльність з розповсюдження матеріалів і інформації, спрямованих на формування у осіб ідеології тероризму, уявлення про допустимість здійснення терористичних актів,
– йдеться у повідомленні.

У російському відомстві зазначили, що наразі проводять слідчі дії, “спрямовані на встановлення всіх обставин скоєного злочину”.

Нагадаємо, колумніст американського видання Washington Examiner Том Роган опублікував статтю про те, що Україна просто мусить підірвати Кримський міст. На його думку, його будівництво і відкриття є обурливим посяганням на авторитет України як нації.

У публікації йдеться, що, зважаючи на урочистість та помпезність відкриття Кримського мосту, авіаудар по ньому стане вагомою відповіддю націоналістичним амбіціям Путіна.

 

 

Джерело Телеканал новини «24»
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ