Місто і регіон

В округ народного депутата Олександра Кодоли додатково надійде 10 мільйонів гривень

Кабінет Міністрів України минулого тижня затвердив  розподіл коштів фонду соціально-економічного розвитку, поданих за ініціативою народного депутата  Олександра Кодоли. Зокрема до 209 виборчого округу згідно з рішенням Уряду надійде 10 мільйонів гривень.

В округ народного депутата Олександра Кодоли додатково надійде 10 мільйонів гривень

Ці кошти будуть направлені на вирішення гострих соціальних питань  в окрузі: на ремонт доріг, шкіл, дитячих садків, закладів культури, закупівлю обладнання для лікарень та комп’ютерної техніки для начальних закладів.  Продовжиться також реалізація програми Олександра Кодоли із встановлення дитячих майданчиків в селах а містах округу.  Крім того, нардеп долучився до облаштування транспортної інфраструктури Ніжина, і домігся виділення коштів для встановлення у місті перших 8 сучасних зупинкових комплексів.

«Ми послідовно працюємо над вирішенням соціальних проблем в окрузі. Однин із механізмів – це надходження коштів із фонду соціально-економічного розвитку, який ще називають «депутатським», оскільки формується він за пропозиціями народних депутатів. До мене , як до нардепа, постійно звертаються виборці, для того щоб вирішити ти чи інші питання своїх населених пунктів. Це ремонти шкіл, дитячих садків, закупівля обладнання для медичних закладів. «Дірок», до яких не «доходять руки», чи не вистачає коштів у місцевої влади, відомо, дуже багато. Але ми потроху вирішуємо ці питання. Наприклад, минулого року ми розпочали реконструкцію єдиного в Ніжині плавального басейну на базі гімназії №16. Через недобросовісність виконавців, нажаль, роботи не були закінчені вчасно, і гроші частково повернулися до держбюджету, але ми не зупинились, і я впевнений, що цього річ у Ніжині оновлений басейн запрацює. Для цього вже передбачено майже 1,5 мільйонів гривень. Так само ми продовжимо програму по ремонту дитячих садочків, шкіл, закладів культури, яку розпочали минулого року. Зокрема заплановані ремонти шкільних приміщень у п’яти селах Ніжинського району. Виділені кошти на закупівлю обладнання для медичних закладів, в тому числі для пологового будинку, міської лікарні та стоматологічної поліклініки у Ніжині. Передбачено 180 тисяч гривень у якості дольової участі на придбання апарату ультразвукової діагностики для Ніжинської районної лікарні.  Нарешті закриємо питання із ремонтом районної лікарні у Срібному, на що виділено понад 540 тисяч гривень» — розповів Олександр Кодола, коментуючи виділення коштів Урядом.

Також депутат має приємну новину і для жителів Ніжина, за його ініціативою та підтримки місцевої влади у місті в парку ім. Т. Шевченка з’явиться великий дитячий ігровий комплекс вартістю 800 тисяч гривень.

Список добрих справ започаткованих нардепом дуже великий. Але Олександр Кодола наголошує на тому, що місцева влада і громадськість повинна не залишатися байдужої, але й контролювати хід виконання робіт чи закупівель, а також пропонувати нові корисні для суспільства проекти.

«Ми з моєю командою зробили все можливе, щоб пролобіювати надходження коштів в округ, але і на місцевій владі та громаді тепер лежить відповідальність за те, щоб ці кошти були використані максимально ефективно і вчасно. Повинен бути громадський контроль за кожною копійкою. І ми всі разом у змозі це зробити», — підкреслив депутат.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України цього року для 209 виборчого округу урядом з соціально-економічного розвитку вже виділив 5 мільйонів гривень.  А у 2016 році за ініціативи нардепа в округ надійшло 20 мільйонів гривень. [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
18.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook